CGA800 cena i opinie

Od pewnego czasu polską stronę internetu zalewają informacje dotyczące tabletek CGA800. W poważnych artykułach eksperci spierają się o ich faktyczne działanie, na forach użytkownicy przerzucają się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami. Komu wierzyć, kto ma rację

Tabletki CGA800 zawierają w sobie organiczny kwas chlorogenowy. To polifenol, który jest obecny w suszonych śliwkach, pokrzywie i popularnej ostatnio zielonej kawie. I właśnie z duecie z kofeiną ma za zadanie obniżać wchłanianie cukru i przyspieszać metabolizm. Producenci zapewniają, że jedna tabletka CGA800 zawiera aż 800 mg kwasu chlorogenowego, co stanowi dzienną zalecaną dawkę.

W artykułach autorzy często powołują się na badania Uniwersytetu w Scranton (USA). Osoby biorące udział w badaniu schudły średnio 8 kg i straciły 4,5% tkanki tłuszczowej stosując czysty kwas chlorogenowy. Mało kto jednak wspomina, że była to naprawdę mała grupa, której w żaden sposób nie można uznać za reprezentatywną.

Na forach opinie są najbardziej rozbierze. Są osoby, które mocno zachwalają działanie tabletek i szczycą się dużymi spadkami wagi. Wtóruja im ci, którzy nie zauważyli żadnych zmian i czują się oszukani. Czy to skutek złego stosowania, a może faktycznie tabletki nie dają większych rezultatów? Trudno orzec. Jedynym sposobem na zweryfikowanie tych opinii jest sprawdzenie tabletek CGA800 na sobie.

Cena tabletek CGA800

W zależności od producenta kapsułek z kwasem chlorogenowym, rynkowa cena tabletek na odchudzanie z owocem kawowca waha się od 140 do 250 zł.

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*