Co powinien zawierać środek na wypadanie włosów?

Na rynku mamy spory wybór preparatów hamujących wypadanie włosów, jednak nie wszystkie z nich działają skutecznie. Skuteczny środek na wypadanie włosów powinien zawierać wszystkie niezbędna dla włosa i jego cebulki substancje odżywcze, takie jak witaminy, związki siarki, aminokwasy czy pierwiastki śladowe.

Jedną z częstych przyczyn wypadania włosów jest łysienie androgenowe. Aby skutecznie pozbyć się tego problemu należy wyeliminować działanie enzymu, który wpływa na powstawanie szkodliwej pochodnej testosteronu uszkadzającej mieszki włosowe. W takim wypadku konieczne jest zastosowanie środka, który łączy w sobie naturalne ekstrakty i olejki z innowacyjnymi rozwiązaniami biotechnologicznymi. Takim produktem jest olejek Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator. Jego skład jest owocem długoletnich badań najlepszych ekspertów. Dzięki temu udało się stworzyć skuteczny i całkowicie naturalny środek na wypadanie włosów, który może być stosowany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Jak działa olejek Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator?

Tajemnicą działania olejku Hairmastic są naturalne składniki aktywne w idealnie dobranych proporcjach. Ekstrakt  z amli stymuluje wzrost nowych włosów oraz przedłuża cykl wzrostu włosa. Dzięki temu włosy przestają wypadać.  Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej wzmacnia korzenie i cebulki włosów. W efekcie włosy stają się grubsze i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia. Olej kokosowy zapewnia włosom głębokie nawilżenie i blask. Z kolei olej z rozmarynu poprawia ukrwienie skóry głowy, dzięki czemu włosy rosną zdecydowanie szybciej. Aby ograniczyć przetłuszczanie włosów i przedłużyć ich świeżość, olejek Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator zawiera olejek z trawy cytrynowej. Osoby stosujące olej Hairmastic zauważyły wyraźne efekty już po 30 dniach stosowania.

Jak stosować olejek Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator?

Preparat należy nakładać wieczorem na skórę głowy. Aby ułatwić wchłonięcie się olejku, można wykonać delikatny masaż. Olej Hairmastic należy pozostawić na włosach przez całą noc.

Hairmastic

297 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 160 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*