Kolagen odkryty przez Lefery Cosmetics

Przez wiele lat laboratoria Lefery Cosmetics  prowadziły badania nad poszukiwaniem nowej formy kolagenu, który cechowałby się wyższą aktywnością biologiczną. Właściwość ta pozwoliłaby na przedostawanie się kolagenu przez bariery lipidowe naskórka i w rezultacie pełne odbudowanie uszkodzonych wiązań kolagenowo-elastynowych, siatkę protein, która nadaje skórze jędrności i elastyczności.

Odkrycie kremu Lefery Active Cell Regeneration

Lefery Cosmetics dokonał tego, co wcześniej było nieosiągalne. Stworzenie kremu Lefery umożliwiło pokonanie warstwy ochronnej skóry substancjom czynnym zawartym w kremie. Kolagen Lefery to w pełni aktywne biologicznie białko. Homogenizacja produktów biotechnologicznych pozwoliła na otrzymanie mikrocząsteczkowego białka kolagenowego. Rozmiary cząstki są ponad 14 razy mniejsza od normalnego pora skóry. Umożliwia to efektywne przenikanie kolagenu do warstwy skóry właściwej i usuwanie zmarszczek. Według badań, kuracja trwająca zaledwie 30 dni pozwala osiągnąć spektakularne efekty i odmłodzić twarz o ponad 10 lat!

Gdzie mogę kupić krem Lefery?

Unikaj zakupu na portalach aukcyjnych w dużo niższych cenach, ponieważ wiele z tych produktów to zwykłe podróbki. Wybieraj oficjalnych dystrybutorów, którzy gwarantują oryginalność oraz Gwarancję Satysfakcji, która uprawnia Cię do zwrotu produktu w przypadku jego nieskuteczności, co jest tylko potwierdzeniem jego innowacyjnej efektywności. 

Fii primul care comentează

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*